Unikátní produkt s důkladným a jedinečným mechanismem účinku

Přírodní a účinný přípravek na hemoroidy poskytuje rychlou úlevu při extrémně krátkodobém užívání

Hemorend®  je produktem integrativní medicíny, spojuje v sobě moderní výzkum a léčebné postupy tradiční a alternativní medicíny s holistickým přístupem k lidskému organismu. Vyrábí se podle tradiční osvědčené receptury. Staletí stará receptura je postavena na jedinečných vlastnostech přírodních bylin a patří k základním léčebným metodám tradiční medicíny, tzv. fytoterapie. Fytoterapie – léčba bylinami se využívá při mnoha zdravotních problémech. Má za úkol fyzické, mentální nebo emocionální potíže nejen léčit, ale především odstraňovat jejich příčiny. Fytoterapie v tradiční čínské medicíně má svá přesná pravidla a umožňuje používání pouze specifických rostlin, příp. produktů živočišného původu. Její postupy jsou vázány tisíciletí starou empíriou a ověřenými postupy. Byliny jsou prověřeny mnoha generacemi a stovkami let užívání a sledování jejich účinků. Každá bylina má svůj konkrétní účel, ve směsi mohou vzájemně posilovat své působení či naopak zmírňovat některý z účinků, který pacient nepotřebuje a vytvářejí vyvážený celek, ve kterém mají byliny ve vzájemné součinnosti jedinečný uzdravující efekt.

Byliny jsou potrava, kterou lidské tělo přijímá, na rozdíl od syntetických preparátů, mnohem přirozeněji. Působí jemněji, ne tak razantně jako léčiva a tudíž nezpůsobují tolik vedlejších účinků. Další podstatnou skutečností je i to, že látky obsažené v bylinách působí komplexně, tedy lépe a účinněji než jednotlivé prvky. Mimo jiné jsou v bylinách zastoupeny ještě vitamíny, minerály a další podpůrné látky, které pacientovi v jeho uzdravování rovněž napomáhají. Další výhodou fytoterapie je to, že se snaží primárně odstranit vnitřní nerovnováhy místo toho, aby jen řešila jednotlivé příznaky a tedy jejím hlavním terapeutickým záměrem je povzbudit uzdravující mechanismy našeho vlastního těla.

 

Jak Hemorend funguje

Znalost toho, jak funguje zdravý lidský organismus, co způsobuje chorobné poruchy a jak se projevují poskytuje tradiční čínské medicíně jedinečné vodítko k určování příčin onemocnění a následně i k výběru léčebných postupů a metod. Jelikož se onemocnění posuzuje jako narušení rovnováhy celku, postiženou část si zařazuje do kontextu již popisovaných vztahů a spojitostí a hledá, které z nich se v daném případě na rozvoji onemocnění podílejí nejvíce. V případě hemoroidních onemocnění se skutečná příčina ukazuje jako nerovnováha energie sleziny v důsledku její slabostí i přesto, že navenek je postižený konečník. Slezina má v čínské medicíně jednu specifickou úlohu. Udržuje všechny orgány na svém místě. Její energie se šíří do celého těla a orgány mají stabilní polohu. Když je však oslabená, orgány klesají (u žen je to často děloha nebo vagina). Pokles konečníku se projeví hemoroidy a výjimkou není ani pokles žaludku. Léčba pak postupuje podle toho, co je předpokládanou příčinou vzniklé nerovnováhy a je zaměřena na odstranění příčiny toho onemocnění, proto nemusí být vždy nasměrována přímo na postiženou část organismu. Výhoda této léčby je v tom, že je pro lidský organismu tou přirozenější formou, během které se odstraňují příčiny onemocnění a nejen jeho příznaky, díky čemuž dosažené výsledky bývají dlouhodobější.

Komu je určen

Hemorend® je nenahraditelným pomocníkem pro lidi trpící hemoroidy. Díky svým unikátním vlastnostem, rychle a spolehlivě přispívá k uzdravení. Svou schopností upravovat konzistenci stolice, usnadňuje vyprazdňování. Hemorend dokáže být velmi užitečný i u lidí, kteří mají problémy se zácpou. Dobré zkušenosti s Hemorendom mají i ženy, které trápí potíže s poklesem dělohy a vagíny po porodu.

Složení

Pomocné látky: sacharosa, včelí med, mastek.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék. My ale ctíme zdravý lidský rozum a schopnost najít si informace o bylinách ve veřejně přístupných zdrojích, kupříkladu na CELOSTNÍ MEDICÍNĚ.

Dávkování

Dávkování:
  • 3-krát denně po 1 sáčku. Užíváme nejlépe 30 min. před jídlem. Obsah sáčku nasypte do úst a zapijte vlažnou vodou. Doporučujeme užívat nejlépe v pravidelných intervalech.
  • Doporučená délka užívání: pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 20 až 30 dní a kúru několikrát ročně zopakovat.
  Upozornenie: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se při přecitlivělosti na jakoukoliv složku preparátu. Lidem s vysokým krevním tlakem doporučujeme zvýšenou opatrnost. Během doby užívání Hemorendu se vyhněte kořeněným jídlům a alkoholickým nápojům, které mohou snížit účinky přípravku. Před užíváním si pozorně přečtěte příbalové informace pro uživatele. Uchovávejte na suchém a chladném místě do 30°C, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem.