Často kladené otázky

V čem se Hemorend liší od jiných přípravků na hemoroidy?

Hemorend je čistě přírodní produkt, který lidské tělo, na rozdíl od syntetických preparátů přijímá mnohem přirozeněji. Je založen na zcela odlišném principu fungování, který se zaměřuje na příčinu hemoroidálního onemocnění – na rozdíl od všech mastí a kosmetických přípravků určených pro vnější léčbu hemoroidů. Ty poskytují jen dočasnou úlevu a téměř nikdy se s nimi nepodaří vyléčit závažnější případy. Zcela mylné jsou představy o tom, že přímá aplikace na postižená místa je nejrychlejším a nejúčinnějším řešením. Při tomto způsobu léčby se řeší jen odstranění vnějších příznaků hemoroidů a nedochází ke změnám ve vnitřním prostředí lidského těla, které umožňuje další rozvoj a bolestivost hemoroidů. Z tohoto důvodu se hemoroidy a jejich nepříjemné projevy často vracejí. Velkou předností Hemorendu je velmi rychlý nástup účinku. Poskytuje skoro okamžitou úlevu, kterou lze cítit již po 3 dnech užívání. Díky tomu není nutné dlouhodobé užívání, zpravidla postačí 3 až 4 týdny. Pro člověka trpícího touto nemocí je krátká doba léčby obrovskou výhodou. Ušetří ho od nepříjemností spojených s tímto onemocněním a umožňuje brzký návrat do normálního života.

Jak se Hemorend užívá?

3 krát denně po 1 sáčku. Obsah sáčku je třeba zapít vlažnou vodou, nejlépe před jídlem.

Jak dlouho se má Hemorend užívat?

Zlepšení problémů se projevuje doposud po krátké době užívání a časem můžete mít pocit úplného uzdravení, ovšem pro optimální a dlouhotrvající účinnost se doporučuje užívat Hemorend po dobu 20-30 dní. Rovněž je vhodné kúru několikrát ročně opakovat.

Urychluje vyhojení hemoroidů, pokud budou přípravek užívat častěji než 3krát denně?

U případů s akutními problémy s hemoroidy (silné krvácení, velké bolesti…) je možné krátkodobě zdvojnásobit denní dávku, aby se pocit úlevy dostavil dříve. Z hlediska nejlepšího účinku je doporučené dávkování dostačující.

Na které stadia hemoroidů je Hemorend účinný?

Z dosavadních zkušeností, Hemorend pomohl u případů, kde byl doporučen chirurgický zákrok. Je dobré zvážit a vyzkoušet tuto účinnou a příjemnější formu.

Co v případě, kdy zapomeneme Hemorend užít?

Vynechání dávky Hemorendu se prodloužuje doba vymizení hemoroidů. Dvojnásobnou dávkou vynechanou dávku nenahradíte.

Kdy se Hemorend nemá užívat?

Při přecitlivělosti na jakoukoliv složku preparátu. Lidem s vysokým krevním tlakem doporučujeme zvýšenou opatrnost. Další užívání je třeba zvážit při nedostatečné účinnosti, pokud v průběhu 2 týdnů užívání nedojde k zadnímu zlepšení.

Jaká je záruka kvality Hemorendu?

Hemorend je produkt s garancí farmaceutické kvality GMP (Good Manufacturing Practice – správná výrobní praxe). Certifikát GMP zaručuje nejvyšší stupeň kvality zpracování a výroby přípravků ve farmacii a je potvrzujícím dokladem, že daný výrobce splňuje přísná kritéria uplatňována při výrobě a kontrole léčiv. K výrobě jsou používany jen ty nejkvalitnější a certifikované suroviny, které odpovídají přísným podmínkám certifikátu GACP (Good Agricultural and Collection Practice – správná zemědělská a sběrná praxe), kterým disponuje výrobce, farmaceutická společnost Traphaco.