Unikátní produkt s důkladným a jedinečným mechanismem účinku

Přírodní a účinný přípravek na hemoroidy poskytuje rychlou úlevu při extrémně krátkodobém užívání.

Hemorend je produktem integrativní medicíny, spojuje v sobě moderní výzkum a léčebné postupy tradiční a alternativní medicíny s holistickým přístupem k lidskému organismu. Vyrábí se podle tradiční osvědčené receptury. Staletí stará receptura je postavena na jedinečných vlastnostech přírodních bylin a patří k základním léčebným metodám tradiční medicíny, tzv. fytoterapie. Fytoterapie – léčba bylinami se využívá při mnoha zdravotních problémech. Má za úkol fyzické, mentální nebo emocionální potíže nejen léčit, ale především odstraňovat jejich příčiny. Fytoterapie v tradiční čínské medicíně má svá přesná pravidla a umožňuje používání pouze specifických rostlin, příp. produktů živočišného původu. Její postupy jsou vázány tisíciletí starou empíriou a ověřenými postupy. Byliny jsou prověřeny mnoha generacemi a stovkami let užívání a sledování jejich účinků. Každá bylina má svůj konkrétní účel, ve směsi mohou vzájemně posilovat své působení či naopak zmírňovat některý z účinků, který pacient nepotřebuje a vytvářejí vyvážený celek, ve kterém mají byliny ve vzájemné součinnosti jedinečný uzdravující efekt.

Byliny jsou potrava, kterou lidské tělo přijímá, na rozdíl od syntetických preparátů, mnohem přirozeněji. Působí jemněji, ne tak razantně jako léčiva a tudíž nezpůsobují tolik vedlejších účinků. Další podstatnou skutečností je i to, že látky obsažené v bylinách působí  komplexně, tedy lépe a účinněji než jednotlivé prvky. Mimo jiné jsou v bylinách zastoupeny ještě vitamíny, minerály a další podpůrné látky, které pacientovi v jeho uzdravování rovněž napomáhají.  Další výhodou fytoterapie je to, že se snaží primárně odstranit vnitřní nerovnováhy místo toho, aby jen řešila jednotlivé příznaky a tedy jejím hlavním terapeutickým záměrem je povzbudit uzdravující mechanismy našeho vlastního těla.

Jak funguje

herb

Znalost toho, jak funguje zdravý lidský organismus, co způsobuje chorobné poruchy a jak se projevují poskytuje tradiční čínské medicíně jedinečné vodítko k určování příčin onemocnění a následně i k výběru léčebných postupů a metod. Jelikož se onemocnění posuzuje jako narušení rovnováhy celku, postiženou část si zařazuje do kontextu již popisovaných vztahů a spojitostí a hledá, které z nich se v daném případě na rozvoji onemocnění podílejí nejvíce. V případě  hemoroidních onemocnění se skutečná příčina ukazuje jako nerovnováha energie sleziny v důsledku její slabostí i přesto, že navenek je postižený konečník. Slezina má v čínské medicíně jednu specifickou úlohu. Udržuje všechny orgány na svém místě. Její energie se šíří do celého těla a orgány mají stabilní polohu. Když je však oslabená, orgány klesají (u žen je to často děloha nebo vagina). Pokles konečníku se projeví hemoroidy a výjimkou není ani pokles žaludku. Léčba pak postupuje podle toho, co je předpokládanou příčinou vzniklé nerovnováhy a je zaměřena na odstranění příčiny toho onemocnění, proto nemusí být vždy nasměrována přímo na postiženou část organismu. Výhoda této léčby je v tom, že je pro lidský organismu  tou přirozenější formou, během které se odstraňují příčiny onemocnění a nejen jeho příznaky, díky čemuž dosažené výsledky bývají dlouhodobější.

Bez vedlejších nežádoucích účinků

 • Dosud nebyly u uživatelů zjištěny žádné vedlejší nežádoucí účinky. Účinné složky v přípravku nejsou návykové.
 • Hemorend splňuje veškeré podmínky pro prodej v České republice. Je zaregistrován na Úřadu veřejného zdravotnictví SR a je uveden v databázi schválených výživových doplňků.
 • Souhlas Úřadu veřejného zdravotnictví SR OHVBPKV / 3042/2014 / Kr.

Přírodní složení

Pro výrobu produktu jsou používány jen ty nejkvalitnější certifikované suroviny. Výrobce disponuje certifikátem GACP (Good Agricultural and Collection Practice – správná zemědělská a sběrná praxe) od Světové zdravotnické organizace, což zaručuje bezpečnost a kvalitu vstupních surovin.

prirodne-zlozenie

Složení

 • Radix Codonopsis pilosulae (kořen pazvončeka)
 • Radix Astragalo membranacei (kořen kozince blanitého)
 • Radix Angelicae sinensis (kořen anděliky čínské)
 • Semen Nelumbinis (semeno lotosu indického)
 • Semen Coicis (semeno slzovky)
 • Pericarpium Citrireticulatae pererenne (kůra mandarinky)
 • Radix Glycyrrhiza (kořen lékořice)
 • Pomocné látky: sacharosa, včelí med, mastek.

Dávkování

 • 3-krát denně po 1 sáčku. Užíváme nejlépe 30 min. před jídlem. Obsah sáčku nasypte do úst a zapijte vlažnou vodou. Doporučujeme užívat nejlépe v pravidelných intervalech.
 • Doporučená délka užívání: pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 20 až 30 dní a kúru několikrát ročně zopakovat.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se při přecitlivělosti na jakoukoliv složku preparátu. Lidem s vysokým krevním tlakem doporučujeme zvýšenou opatrnost. Během doby užívání Hemorendu se vyhněte kořeněným jídlům a alkoholickým nápojům, které mohou snížit účinky přípravku. Před užíváním si pozorně přečtěte příbalové informace pro uživatele. Uchovávejte na suchém a chladném místě do 30°C, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem.